На зерновозі та пішки: подільські прикордонники затримали 23 чоловіків, які намагалися потрапити до Молдови

10 Липня 2024, 12:30
На зерновозі та пішки: подільські прикордонники затримали 23 чоловіків, які намагалися потрапити до Молдови 138
На зерновозі та пішки: подільські прикордонники затримали 23 чоловіків, які намагалися потрапити до Молдови

На світанку прикордонники Подільського загону, використовуючи сучасну техніку, запобігли спробі незаконного переправлення чоловіків до Молдови.

Про це повідомили у ДПСУ.

Зʼясувалося, 23 жителі Київської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Черкаської, Запорізької, Чернігівської, Сумської областей діяли за вказівками адміна телеграм-каналу. Останній за свою допомогу отримав із кожного від 5 до 16 тисяч доларів США. Повну вартість поїздки порушники сплатили одразу на криптогаманець.

Туристів до прикордоння на зерновозі підвіз поплічник організатора, звідки вони пішки вирушили до держрубежу.

Однак прогулянка тривала не довго. На околиці одного з сіл Подільського району всіх охочих незаконно потрапити до Придністровського регіону Молдови затримали прикордонники.

Коло причетних осіб встановлюється. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

На порушників склали протоколи про адмінправопорушення за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи розглядатиме суд.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43